Domů  Registrace

Korkové podlahy | Podlahy Řepa s.r.o. prodej, montáž, renovace, půjčovna brusek, schody, dveře

 603 220 645  603 547 944  |   577 320 196

Nacházíte se zde: www.podlaharstvirepa.cz » PODLAHY » Korkové podlahy

Korkové podlahy

 

Korek je vyjimečný materiál.

Dalším přírodním materiálem je korek, který se získává z kůry korkového dubu. Ten je obnovitelný, kůra stále dorůstá. Korkové podlahy působí reprezentativním dojmem, jsou vhodné pro alergiky a materiál je měkký, pružný, hřejivý, tichý a velice odolný.

Chtějte korkovou podlahu

6× ANO PRO KORKOVOU PODLAHU

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat váš dům, byt nebo kancelář? Přemýšlíte o vhodné podlahové krytině? Zkuste chvilku přemýšlet o korkové podlaze. Korek se vyznačuje stejnou životností a cenovou hladinou jako podlaha dřevěná. Má však oproti dřevěným prknům a dalším podlahovým krytinám mnoho výhod.

Korkové podlahy byly oblíbené v domácnostech i na veřejných místech po celém světě už od 50. let 20. století. Na počátku 21. století zažívají svůj comeback. Korek má výjimečnou strukturu s výjimečnými vlastnostmi.

1.) Izolace
Korek je nejlepším přírodním izolantem. U korkových podlah oceníte především izolaci tepla a vibrací (viz. Pružnost). Korkové podlahy pomáhají zabránit úniku tepla a tím šetří vaši kapsu. A spolehlivě izolují i zvuk. Korkové desky se už běžně používají na stěny na odzvučení různých zkušeben aj.

2.) Pružnost
Díky jedinečné stavbě buněk tvořící korek je korková podlaha ideálně pružná. Stlačíte-li korek, stlačíte i plyn obsažený v korkových buňkách. Po uvolnění napětí se buňky vrací do původního stavu, aniž by se zdeformovaly. Právě proto jsou korkové podlahy hojně využívány nejen v bytech, ale také na mnohých pracovištích. Budete-li chodit jeden den po dlaždičkách a druhý po korkové podlaze, pocítíte značný rozdíl. Každým krokem po korkové podlaze šetříte své kosti a klouby. Korková podlaha částečně odpruží nárazy, které by jinak nepříznivě ovlivňovaly klouby a kostru.

3.) Nepropustnost
Opět díky unikátním vlastnostem korkových buněk jsou nejen korkové podlahy, ale veškeré korkové výrobky nepropustné. Korek je obecně označován za materiál, který nepodléhá hnilobě. Proto i podlahy ve veřejných budovách, které při každém dešti i sněhu dostávají zabrat, vydrží dlouho.

4.) Odolnost
Korek je vysoce odolný proti oděru. Pokud je však na něm po dlouhých létech vidět jisté opotřebení, stačí jeho povrch zbrousit, znovu nanést ochranné vrstvy a bude sloužit ještě mnoho let.

5.) Barevná rozmanitost
Korková podlaha nemusí mít pouze svou přírodní barvu. Zvolte si korkovou podlahu v té barvě, která se hodí do vašeho interiéru. Vybírat můžete téměř v celém barevném spektru.

6.) Zdravé domácí prostředí
Korková podlaha je antistatická a hypoalergenní. Co to pro vás znamená? Při tření korku, nebo jeho přítomnosti u elektrospotřebičů nevzniká statická elektřina. Podlaha (a všechny ostatní korkové výrobky) nepřitahuje a díky své struktuře ani nepohlcuje prach. Není tudíž náročná na úklid. Stačí ji setřít vlhkým hadrem nebo přejet luxem a máte vystaráno. Korková podlaha je vhodné jako podlahová krytina do celého bytu i kanceláře.

KORKOVÉ PODLAHY na našem eshopu: WWW.NEJLEVNEJSIPODLAHY.CZ

      

Přesvědčili jsme vás, že se vyplatí o korkové podlaze přemýšlet? Pokud ano, kontaktujte náš tým.

S výběrem podlahy vám rádi poradíme. Nabídneme vám ideální řešení pro váš domov či firmu, provedeme předběžnou kalkulaci, celý projekt zrealizujeme a poskytneme i další servis.


• Wicanders(PORTUGALSKO) - korek podlahový ,obkladový. Přírodní i lakovaný do Vašich domovů. Tlumí hluk, tepelně izoluje.

• KORKOVÁ PLOVOUCÍ PODLAHA - Druh přírodní, předlakované, olejované.

• Z jedinečné kombinace přírodních materiálů dřeva a korku jsou vyrobeny korkové podlahy EGGER Comfort, jejichž dekor je nanesen na korek o vysoké hustotě technologií přímého tisku za použití ekologicky šetrných nátěrů. Tato podlaha je tak robustní a odolná, snadno se instaluje a nevyžaduje přílišnou péči.


Výhody korku:

- tepelná a zvuková izolace
- reguluje vlhkost
- trvanlivost
- snadná údržba
- přírodní a šetrné k životnímu prostředí

 

Egger Cork Comfort korková plovoucí podlaha

 

Používané korkové podlahy: Wicanders, Korek Jelínek, Egger Cork+

    

Soubory ke stažení

Leták vinylové podlahy Wicanders (velikost: 1097kB, typ: PDF)PODLAHY ŘEPA       Podlahy pro Váš útulný domov       E-SHOP E-SHOP

O NÁS

PODLAHY

SCHODY

DVEŘE

PODLAHOVÉ DOPLŇKY

SLUŽBY

RADY A TIPY

REFERENCE

KONTAKT


Podlahy Řepa s.r.o.

Velkoobchod - Maloobchod

Brumovská 709
Valašské Klobouky 766 01
IČO: 04210905
DIČ: CZ04210905

detail obrázku 

Otevírací doba:

PO - ČT 8:00 - 12:00  |  12:30 - 16:30

ST 8:00 - 12:00  |  12:30 - 17:00

PÁ 8:00 - 12:00  |  12:30 - 16:00

SO - 8.30 - 11:00 

Po domluvě i po pracovní době.

detail obrázku 

mobil603 547 944

mobil603 220 645

tel577 320 196

mailinfo@podlahyrepa.cz


 


Facebook Pixel Code End Facebook Pixel Code Smartsupp Live Chat script Global site tag (gtag.js) - Google Analytics